Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 22 czerwca 2021 napisz DONOS@

Łomża górą!

Sebastian Zalewski z UKS Return Łomża zwyciężył w I Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Nadzieja CUP. W finale łomżyniak pokonał Piotra Dzikiewicza z klubu Stanley Białystok wynikiem: 6:4; 7:6. Mecz stał na bardzo wysokim poziomie. Finał rozpoczął się w niedzielę, kilka minut po godzinie 17-stej. Po ponad dwugodzinnej walce, spotkanie zostało przełożone. Powodem był zapadający zmrok.

Po pierwszym dniu wynik rywalizacji przedstawiał się następująco: 6:4; 5:5 (w drugim secie). W poniedziałek zawodnicy zmagania rozpoczęli z nowymi siłami. Po kilkudziesięciu minutach okazało się, że skuteczniej regenerował się Zalewski.

Zawodnicy walczyli o punkty w klasyfikacji Polskiego Związku Tenisa. Najlepsi otrzymali też puchary i nagrody pieniężne. Organizatorami turnieju byli Radio Nadzieja, III Liceum Ogólnokształcące im. Żołnierzy Armii Krajowej i UKS Return Łomża.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę