Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 12 maja 2021 napisz DONOS@

Durzyńska na podium

Młoda łomżyńska tenisistka Aleksandra Durzyńska z klubu UKS Return Łomża zajęła trzecie miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Młodziczek. Mistrzostwa rozegrano w sobotę i niedziele w Białymstoku. Ola poza brązowym medalem w singlu, zdołała także srebro w deblu grając w parze z Hanną Marcinkiewicz z klubu Stenley Białystok.

Aleksandra Durzyńska - UKS Return Łomża
Aleksandra Durzyńska - UKS Return Łomża
trener Tomasz Waldziński
trener Tomasz Waldziński
Ola, która jest uczennicą pierwszej klasy Gimnazjum nr 1. „zawodowo” tenis ziemny trenuje dopiero od pół roku. Jak podkreśla trener Tomasz Waldziński wcześniej przez około trzy lata przychodziła do szkółki tenisa. Tam też wypatrzył ją trener i zachęcił do przejścia na „zawodowstwo”.
Wyjazd do Białegostoku na Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodziczek (dziewczynki w wieku 13 – 14 lat) był jednym z pierwszych na zawody o randze ogólnopolskiej. Mimo niewielkiego doświadczenia młoda tenisistka z Łomży zaprezentowała się tam z jak najlepszej strony. Ola w półfinałowym meczu, po zaciętej walce, uległa w trzech setach - 3/6, 6/4, 5/7 - Aleksandrze Kulikowskiej z NST Białystok
W deblu Aleksandra Durzyńska grając z Hanną Marcinkiewicz zajęły drugie miejsce. Ola podkreśla, że gra w tenisa to jej pasja.
UKS Return Łomża to jedyny w mieście klub tenisa ziemnego. Działa on przy III LO w Łomży, a trenerem jest Tomasz Waldziński. W kubie trenuje w sumie około 60 osób.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę