Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 maja 2021 napisz DONOS@

Tenisiści na kortach

40 młodych tenisistów i tenisistek gra w pierwszym Zimowym Turnieju Tenisa o Mistrzostwo Łomży. Turniej dla uczniów wszystkich typów łomżyńskich szkół zorganizował UKS Return Łomża – klub tenisa działający przy III Liceum Ogólnokształcącym im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego Armii Krajowej. Rozgrywki rozpocznęły się w niedzielę i będą kontynuowane za tydzień.

Młodzi tenisiści rywalizują o puchary, dyplomy i talony na darmowe obiady w Restauracji Cztery Pory Roku - te są dla wszystkich, którzy zdecydują się wystartować w turnieju. Jak podkreśla Tomasz Waldziński trener UKS Return uczestnicy rozgrywek podzieleni zostali ze względu na płeć, wiek i umiejętności. Ze względu na dużą liczbę chętnych riozgrywki prowadzone są w dwóch sala gimnastycznych – w III LO przy ul. Senatorskiej i ZSTiO nr 4 przy ul. Zielonej.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę