Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 maja 2021 napisz DONOS@

Kolejne podium Durzyńskiej

Aleksandra Durzyńska z UKS Return w Łomży zajęła trzecie miejsce w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w tenisie ziemnym kadetek. Trzynastoletnia łomżanka startująca z szesnastolatkami przegrała walkę o finał z zawodniczką Stanleya Białystok, Katarzyną Wojniak w setach: 2/6 7/5 i 6/7.

„Przegrałam, bo zimą na codzień trenuję na parkiecie a turniej rozgrywany był na kortach ziemnych” powiedziała po turnieju podopieczna trenera Tomasza Waldzińskiego.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę