Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 maja 2021 napisz DONOS@

Nadzieja CUP 2006

Marek Oratowski z klubu GKS "Górnik" Łęczna został triumfatorem Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego Mężczyzn NADZIEJA CUP 2006. Był to turniej trzeciej rangi z pulą nagród 5000 zł i 64 punktami do rankingu PZT. Przez cztery dni na kortach III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży o miano najlepszego walczyło 24 zawodników z różnych stron Polski( Sopot, Warszawa, Lublin, Łódź, Białystok). Wysoka ranga turnieju ściągnęła do Łomży zawodników z pierwszej 20- stki Polski.


Rozegrano turniej singla i debla. W grze pojedyńczej wynikiem 7/6 (4), 4/6, 6/4 zwyciężył Marek Oratowski z klubu GKS "Górnik" Łęczna, który w finale pokonał w zaciętej trzygodzinnej walce Marcina Omiecińskiego z UKT "Radość" Warszawa. Natomiast w turnieju deblowym para Marek Oratowski GKS "Górnik" Łęczna/ Maciej Ochociński KT "Legia" Warszawa zwyciężyła z parą Piotr Ciałkowski/ Marcin Omieciński - obaj z UKT "Radość" Warszawa. Wynik finału debla to 6/2, 6/2. Ja mówi organizator i wielki popularyzator tenisa w Łomży Tomasz Waldziński - chcieliśmy zorganizować taki turniej, aby pokazać coraz szerszemu gronu miłośników tej dyscypliny sportu w Łomży tenis na najwyższym poziomie.  Myślę, że te wspaniałe mecze wywarły na najmłodszych zawodnikach naszego klubu niezapomniane wrażenie, a oglądani tenisiści staną się wzorem do naśladowania. Jednak jako trener naszego klubu czuję mały niedosyt, gdyż w odróżnieniu do turnieju z ubiegłego roku nie mieliśmy zawodnika, który by nawiązał walkę z przyjezdnymi i odniósł sukces i
tym razem.

Zawodnicy chwalili organizację turnieju i atmosferę jaka panowała na korcie.
Foto: Marek Oratowski
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: Marek Oratowski
Foto: Marek Oratowski
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: Marcin Omieciński
Foto: Marcin Omieciński
Foto: Marcin Omieciński
Foto:
Foto:
Foto: Marek Oratowski
Foto: Marcin Omieciński
Foto: Marcin Omieciński
Foto: Marcin Omieciński

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę