Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 21 czerwca 2021 napisz DONOS@

Brzóska awansowała

Emilia Brzóska zawodniczka UKS „Return” Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży niespodziewanie ale jak najbardziej zasłużenie znalazła się w ścisłej czołówce juniorek w kraju. Na opublikowanej właśnie listach klasyfikacyjnych Polskiego Związku Tenisowego łomżanka zajęła 25 lokatę. W sumie na listach PZT jest ponad 170 zawodniczek.

Emilia Brzóska
Emilia Brzóska

- Tak wysoka lokata umożliwi w tym roku Emilii starty w najbardziej prestiżowych i najsilniej obsadzonych turniejach w Polsce – mówi Tomasz Waldziński trener UKS Return Łomża. - Nasza zawodniczka nie będzie musiała, jak do tej pory, „przebijać się” przez eliminacje aby zagrać w turnieju głównym o wysokiej randze. Takie turnieje organizowane są przeważnie na 32 osoby i do gry dopuszczone są tylko zawodniczki najwyżej sklasyfikowane. Najbardziej zdumiewające jest fakt, że Emilia tenis zaczęła trenować w wieku 14 lat. Natomiast jej rówieśniczki, z którymi rywalizuje na  kortach w całej Polsce grają od 7 roku życia. Emilia jeszcze ten rok będzie grała jako juniorka i mam nadzieję, że uda jej się awansować jeszcze o kilka miejsc  - dodaje Waldziński.

Listę polskich tenisistek juniorek otwiera oczywiście Agnieszka Radwańska

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę